Martin
Sterr
( SmithGroup )
Nishan
Pethiyagoda
( Hilti, Inc. )
Austin
Devin
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Nancy
Radler
( SEAOI )
Stephanie
Crain
( SEAOI )
Donald
Meinheit
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Thierry
Chau
( DZSE )
Joel
Pfitzinger
( exp Federal )
David
Bibbs
( CannonDesign )
Robert
Abell
( Melichar Architects )
Dennis
Penepacker
( None )
Juan
Moreno
( C.E. Anderson & Associates )
Jovica
Grbic
( Wight & Company )
David
Horos
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Ian
Xiao
( SOM )
Turner
Solterman
( SKIDMORE, OWINGS & MERRILL LLP )
Christopher
Brown
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Torna
Patil
Jan
Blok
( The Structural Group, Ltd. )
Orwin
Youngquist
( TERRA Engineering, Ltd. )
Prateek
Sangal
( Leidos Engineering )
Veronika
Billiot
( TGRWA )
Don
Jabczynski
( S.E. Enhancements, LLC )
Jorge
Medina
( Leidos )
Thomas
Behringer
( Sargent & Lundy LLC )
Christopher
Rockey
( Rockey Structures, LLC )
Ronald
Boehm
Nicholas
Wozniak
( IIT )
Gurmandeep Kaur
Saggu
John
Miller
( Nayyar & Nayyar, International, Inc. )
Kyle
Elderhorst
( Michael Green Architecture )
Kevin
Griebenow
( FERC )
Bob
Magruder
( Goodfriend Magruder Structure LLC )
Ryan
Koehn
( Rockey Structures, LLC )
Justin
Heine
( Wolf Point Engineers )
Matthew
Wagner
( Raths Raths and Johnson Inc )
Bryan
Wickert
( David Mason Associates )
Bethany
Myelle
( Magnusson Klemencic Associates )
GARRETT
CORBETT
( DAVID MASON AND ASSOCIATES )
Indira
Oraziman
( Thornton Tomasetti )
Merve
Usta
( Skidmore, Owings & Merrill )
Alejandro
Keller
( H.W. Lochner, Inc. )
Saranthip
Koh
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Demi
Fang
( Skidmore, Owings & Merrill )
Pinit
Wichaimethawee
( MWRDGC )
Vidhi
Chudasama
( WSP USA )
Soliman
Khudeira
( CDOT - Engineering )
Alex
Sierienko
( WSP )
Candice
McCouch
( CKC )
Jonathan
Baranowski
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Alejandro
Fernandez
( Thornton Tomasetti )
Mehmet Basar
Civelek
( DB Sterlin Consultants, Inc. )
Kristen
Erickson
( Pepper Construction )
Matthew
Hopper
( Cary Kopczynski & Company )
Mark
Bendok
( Alfred Benesch & Company )
Joe
Porada
( Thornton Tomasetti )
Steven
Franckowiak
( Forefront Structural Engineers )
Jennifer
Deem
( Forefront Structural Engineers, Inc. )
Edgardo
Santana
( ATMI Precast )
Paul
Dineen
( Thornton Tomasetti )
Zachary
Haney
( IIT )
Matthew
Arnold
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Michelle
Ryland
( Klein & Hoffman )
Eduardo
Prieto
( Cordogan Clark & Associates )
Timothy
Laken
( CBRE )
Jason
Krohn
( Precast/Prestressed Concrete Institute )
Leutrim
Demiri
( IIT )
Kremena
Dokliev
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Patrick
Ragan
( WSP )
Dana
McKane
( Thornton Tomasetti )
Jonathan
Pearson
( EXP )
Jeremy
Kirk
( Forefront Structural Engineers, Inc. )
John
Viise
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Chelsea
Zdawczyk
( ARUP )
James
Pawlikowski
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Nihar
Shah
( Rubinos & Mesia Engineers, Inc. )
James
Hauck
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Adam
Theiss
( Magnusson Klemencic Associates )
Christine
Freisinger
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. (Chicago) )
Stephanie
Hautzinger
( CannonDesign )
William
Ipema
( Klein and Hoffman, Inc. )
Andrew
Keaschall
( Alfred Benesch & Company )
Eric
White
( Goodfriend Magruder Structure )
Daniel
Koch
( DeSimone )
Matthew
Cummins
( DeSimone Consulting Engineers )
Satyapal N.
Patel
Matthew
Kan
( Larson Engineering, Inc. )
Amanda
Featherstone
( Forefront Structural Engineers, Inc. )
George
Krupa
( Lakeshore Engineering, LLC )
Erik
Haugsnes
( Development Management Associates )
Christopher
Bove
( exp US Services )
Kim
Dunphy
( Development Management Associates, LLC )
Ivy
Li
( EXP )
Jessica
Dineen
( TGRWA, LLC )
Seth
Greenberg
( Jacobs )
Tom
Harrison
( Holabird & Root, LLC )
David
Eckmann
( Magnusson Klemencic Associates )
Ben
Tark
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Nuria
Abad Sanz
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Rae sung
Lee
( Wight and Company )
Alberto
Fernandez
( Ciorba Group )
Adam
Theiss
( Magnusson Klemencic Associates )
Daniel
Morton
( Burns & McDonnell )
Phillip
Svetich
( CE Anderson )
HECTOR
LASSALLE
( CEA&A )
Lauren
Rush
( C.E. Anderson & Associates )
William
Kolbuk
( Sargent & Lundy LLC )
Abhiram
Tammana
( Thornton Tomasetti )
David
Nauheimer
( Sargent & Lundy LLC )
Lamyae
Reklaoui
( Goodfriend Magruder Structure LLC )
Steven
Jastrzebski
( Sargent & Lundy )