Phillip
Frey
( T.Y. Lin International )
Fernando
Saz
( The Structural Group )
Chelsea
Zdawczyk
( ARUP )
José
Medero
( ESD (Environmental Systems Design, Inc) )
Michael
Grant
Jonathan
Lewis
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Scott
Wojteczko
( Alfred Benesch & Company )
Jeremy
Kirk
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
Matthew
Aquino
( Wight & Company )
Aparna
Bapu
( Aparna Bapu Consulting, LLC )
Bassem
Almuti
( Cannon Design )
George
Krupa
( Lakeshore Engineering, LLC )
Justin
Heine
( Wolf Point Engineers )
Lucas
Schmitt
( Leidos )
Ranulfo
Cervantes
( Leidos )
Omet
Morales
( Leidos )
Jake
Pioch
( Leidos )
Kevin
Westervelt
( Mesa Associates )
Michael
Schmidt
( Wells Concrete )
John
Miller
( Nayyar & Nayyar, International, Inc. )
Andrew
Meyers
( Meyers Structural Engineering )
Graham
Brasic
( Jezerinac Group )
Graham
Brasic
( Jezerinac Group )
Andrew
Pollastrini
( MiTek )
Ahmad
Abidin
( Personal )
Brian
Moskow
( Red Engineering & Design )
Ronald Bert
Johnson
( Johnson Engineering Systems )
John
Fodor
( Fodor Engineering & Design, LLC )
Jamal
Grainawi
( WSP USA )
Mark
Hirschi
( BASE )
Kermin
Chok
( Arup )
BRIAN
JANUS
( TranSystems )
Shayne
Manning
( THP Limited Inc. )
Andrew
Conwell
Brian
Boysen
( Burns & McDonnell )
Phillip
Frey
( T.Y. Lin International )
Aphrodite
Angelakos
( a1a Design Group Corporation )
Zachary
Haney
( Skidmore, Owings & Merrill LLP )
sally
almufti
( san diego state university )
Victor
Hernandez
( CKC Structural Engineers )
Daksh
Patel
( Thornton Tomasetti )
David
Bibbs
( CannonDesign )
Nathaniel
Rende
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. (Northbrook) )
Robert B.
Johnson
( RETIRED )
Justin
Nevill
( University of Illinois Urbana-Champaign )
Steven
Offringa
( EXP US Services Inc )
Amy
Foster
( HNTB Corporation )
Timothy
Laken
( CBRE )
Michael
Haynie
( EXP )
Richard
Pierce
( Richard C Pierce & Associates, LLC )
Dana
McKane
( Orion Engineers )
Matthew
Cummins
( DeSimone Consulting Engineers )
Tom
DeJarld
( Hanson Professional Services, Inc. )
Peter
Troiani
( The Consulting Engineers Group, Inc. )
David
Nauheimer
( Sargent & Lundy LLC )
Neal
Anderson
( Simpson Gumpertz & Heger )
Joseph
Hosanna
( Gannett Fleming )
Stephanie
Hautzinger
( CannonDesign )
Gwen
Evans
( Kellermeyer Godfryt Hart )
Bassem
Almuti
( CannonDesign )
Rachel
Jackson
( Thornton Tomasetti, Inc. )
Michael
Wiscons
( Building Technology Consultants, Inc. )
Ryan
Kersting
( Buehler )
Ahmad
Alshwaiki
( Fyfe Co, LLC )
Jonathan
Pearson
( EXP )
Christine
Freisinger
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
William
Kolbuk
( Sargent & Lundy LLC )
Ronald
Boehm
Fred
Turner
Timothy
Unger
( S.S.E., Inc. )
Cole
Graveen
( Raths, Raths & Johnson )
Justin
Heine
( Wolf Point Engineers )
Ryan
Seavert
( Rice Companies )
Andrew
Mattson
( David Mason + Associates )
Mary Lou
Kutska
( Michael Baker International )
Bryan
Collons
( COLLONS GROUP, LLC )
william
flannigan
Michelle
Ryland
( Klein & Hoffman )
Amber
Seiber
( Collins Engineers, Inc. )
Peter
Nelson
( Wiss, Janney Elstner Associates, Inc. )
Gary
Powell
Kevin
Dommer
( Jensen Hughes )
Marwa
Abdelrahman
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. )
Phillip
Svetich
Michael
Fagerson
( C.E. Anderson & Associates )
Eduardo
Prieto
( Exp Federal )
Lauren
Rush
( C.E. Anderson & Associates )
Scott
Wojteczko
( Alfred Benesch & Company )
Steven
Jastrzebski
( Sargent & Lundy )
Francisco
Frausto
( Benesch )
Kelsey
Parolini
( SSG Structural Engineers, LLP )
Michael
Grant
( David Mason + Associates )
Momenur
Rahman
( HDR Engineering )
Michael
Herriges
( DZSE )
Emily
Larson
( Burns & McDonnell )
John
Owen
( Owen Engineering LLC )
Jason
Krohn
Richard
Pierce
( Richard C Pierce & Associates, LLC )
Salvatore
Di Bernardo
( Ciorba Group, Inc. )
Jonathan
Tavarez
( American Institute of Steel Construction )
Mustapha
Ibrahim
( WSP )
Sarah
Czerniewski
( ASM Engineering Consultants )
william
flannigan
Steven
Franckowiak
( Forefront Structural Engineers )
Timothy
Unger
( S.S.E., Inc. )
Garrett
Corbett
( DAVID MASON AND ASSOCIATES )
Joseph
Heger
( Crawford, Murphy & Tilly )
Jerome
Tobolski
( Thornton Tomasetti )
Kevin
Griebenow
( FERC )
Jared
Thoele
( Hanson Professional Services, Inc. )
Matthew
Hopper
( Cary Kopczynski & Company )
Lamyae
Reklaoui
( SP Engineers )
Thomas
Packman
( TWM inc. )
Matt
Joost
( Thouvenot, Wade & Moerchen, Inc. )
John
Miller
( Nayyar & Nayyar, International, Inc. )
Navid
Naraghi
( The Consulting Engineers Group )
John
Naughton
( Orion Engineers, PLLC )
Karolina
Urban
( IMEG Corp )
Prateek
Sangal
( Leidos Engineering LLC )
Sophia
Hoang
( HNTB )
Soliman
Khudeira
( CDOT - Engineering )
Cody
LoMonaco
( Burns & McDonnell )
Jorge
Medina
( Burns and McDonnell )
Jeff
Ruhde
( Burns & McDonnell )
Perry
Pinto
( Envista Forensics )
Rae sung
Lee
( Wight and Company )
M. Basar
Civelek
( Atlas Engineering Group LTD. )
Mark
Bendok
( Alfred Benesch & Company )
Nezar
Abraham
( Thornton Tomasetti )
Christopher
Bove
( exp US Services )