Ryan
Friis
( Sargent & Lundy LLC )
Michael
Haas
( Collins Engineers Inc. )
Fiona
Ranson-Sasaki
( Acrow )
Charles
Bach
( Poepping, Stone, Bach & Associates, LLC )
Scott
Macey
( City of Wichita )
Grant
Halvorsen
( Halvorsen Engineering and Consulting )
Shagufta
Jabeen
( Nucor Corporation )
Karen
Grossett
( Thornton Tomasetti )
Sheffee
Lulkin
( Sheffee Lulkin & Associates, Inc. )
Jorge
Medina
( Leidos )
daniel
pula
Andrew
McMorrow
( Wallace Engineering )
Todd
Moore
( Superior Engineering )
Waheed
Mohammed
( Quigg Engineering, Inc. )
Stephen
Ward
( Greenbrook Engineering )
William
Smith
( J. Wattson Engineering Co., Inc. )
Michael
Wodarcyk
( Jensen Hughes )
Fabian
Carbajal
( Bohannan Huston, INC )
Dirk
Erickson
( United Contractors Midwest )
Hiba
Abdalla
( Parsons )
Gary
Ruchti
( Mead & Hunt, Inc. )
Kyle
Hannel
( Klinger & Associates, P.C. )
Nabi
Fakroddin
( Atlas Engineering Group )
Devin
Huber
( American Institute of Steel Construction )
Franklin
Walters
( ADM Design Services )
Michael
Kowalski
( Ciorba Groip )
Thomas
Behringer
( Sargent & Lundy LLC )
Glenn
Zika
( Kiewitt Infrastructure Co. )
Anastasia
Meshkova
( Quigg Engineering Inc )
Denise
Soehrman
( Alfred Benesch & Compnay )
myat
thar
( Metropolitan Transportation Authority )
Thomas
Litka
( Advanced Consulting Group, Inc. )
Ryan
Mumm
( Champaign County Highway Department )
Sam
Mittal
( Horner & Shifrin, Inc. )
George
Cussen
( Arcadis US, Inc. )
Gary
Shelor
( Whitman, Requardt & Associates )
Dennis
Moore
( Taylor Wiseman & Taylor )
Rick
Conner
( American Structurepoint, Inc. )
Soliman
Khudeira
( CDOT - Engineering )
Joseph
Matarazzo
( AECOM )
Todd
Collister
( Supreme Steel )
John
Gruendler
( Structures, Inc. )
Anthony
Peterson
( AISC )
Daniel
Estep
( Greenman-Pedersen, Inc. (GPI) )
Fabio
Sanchez-Duran
Matthew
McFadden
( Jacobs )
Blaise
Blabac
( Modjeski and Masters )
Lloyd
Warrick
( Dewberry Engineers Inc. )
Robert
Stachel
Kelly
Ruppen
( Michael Baker International )
Ryan
Sedar
( Whitman, Requardt & Associates, LLP )
Charles
Sheridan
( Marquette Steel Supply & Fabrication, Inc. )
lyndaq
leigh
Jaremy
Kotta
( WHKS )
Dennis
Penepacker
( none )
Mark
Salvatore
( Nucor Skyline )
Brittany
Jamison
( Milhouse Engineering )
Rund
Almasri
( DB Sterlin )
W. Chuck
Wyder
( Harley Ellis Devereaux )
Carrie
Hamel
( DLZ )
David
Groblewski
( David E. Groblewski, P.E., Inc. )
Matthew
Parkolap
( M2 Engineering LLC )
Amber
Seiber
( Collins Engineers, Inc. )
Brian
Spencer
( Architechnics, Inc. )
Franklin
Walters
( ADM Design Services )
Ryan
Friis
( Sargent & Lundy LLC )
Michael
Smith
( Middough )
Ryan
Mumm
( Champaign County Highway Department )
Gary
Ruchti
( Mead & Hunt, Inc. )
Kyle
Hannel
( Klinger & Associates, P.C. )
Erin
Powers
( Litania Sports Group )
Andrew
Weihert
( Sargent & Lundy, LLC )
Mark
Stern
( James F. Giannini & Associates )
Thomas
Frankie
( Wiss, Janney, Elstner Associates, Inc. (Chicago) )
Dan
Brydl
( Federal Highway Adminstration )
Peter
Vogt
( Kiewit Infrastructure Co. )
Peter
Vogt
( Kiewit Infrastructure Co. )
Vinod
Patel
( exp US Services, Inc. )
Mark
Stern
( James F. Giannini & Associates )
Joseph
Sanfilippo
( Kiewit )
Daeil
Lee
( Kiewit Infrastructure Co. )
Jeff
Ruhde
( Burns & McDonnell )
John
Neu
( STV INC )
John
Neu
( STV INC )
Alex
Mardlin
( Hubbell, Roth & Clark, Inc )
Pinit
Wichaimethawee
( MWRDGC )
John
Leary
( Gannett Fleming )
Krista
Schoonveld
( Hubbell, Roth & Clark, Inc )
Sean
Herrle
( Hubbell, Roth & Clark )
John
Miller
( Nayyar & Nayyar, International, Inc. )
David
Groblewski
( David E. Groblewski, P.E., Inc. )
nathan
rick
( Strand Associates )
Rick
Greenfield
( HNTB Corp. )
Craig
Cotner
( Desman Inc. )
Kamlesh
Kumar
( exp US Services, Inc. )
Brett
Russell
( EXP )
Shawn
Brodaski
( STV, Inc. )
Mark
Anderson
( HNTB )
Bernard
Hopfinger
( HNTB )
Alexander
Wen
( HNTB )
Osman
Mohammed
( HNTB Corporation )
Mark
Green
( HNTB )
Joseph
Lowrance
( Farnsworth Group )
Kristen
Erickson
( Pepper Construction )
Shawn
Brodaski
( STV, Inc. )
Timothy
Nugent
( CDG Engineers )
Thomas
Behringer
( Sargent & Lundy LLC )
Gary
Andruska
( GMA Engineering )
Ryne
Fiorito
( Hanson Professional Services Inc. )
Brandon
Cotter
( VE Design Group )
Martine
Klein
( WSP USA Inc. )
J. J.
Madia
( City of Chicago - DOT )
Jared
Thoele
( Hanson Professional Services, Inc. )
Ashley
Sanner
( WSP )
Jessy
Rojas
( Globetrotters Engineering Corporation )
Kyle
Hannel
( Klinger & Associates, P.C. )
Ryan
Mumm
( Champaign County Highway Department )
Ewa
Mroczek
( Collins Engineers, Inc. )
Stuart
Kemp
( Hanson Professional Services Inc. )
Howard
Gotschall
( Hanson Professional Services, Inc. )
Michael
Schmidt
( Spancrete )
Emilie
BecqGiraudon
Anna
Dukes
( TranSystems )
Yi-Ming
Lan
( Alfred Benesch & Company )
Paul
Wiese
( None )
Rita
Apted
Lawrence
Kirchner
( TranSystems )
Mustapha
Ibrahim
( WSP )
Michael
Xin
( HNTB Corporation )
Russ
Parisi
( Acrow )
Ryan
Mumm
( Champaign County Highway Department )
Seth
Hoffman
( Brierley Associates )
Justin
Mickens
( Parsons Corporation )
Matthew
Pregmon
( AECOM )
Mark
Bendok
( Alfred Benesch & Company )
Lisa
Buntin
( HBM Engineering )
Mary Lou
Kutska
( Ciorba Group )
Nancy
Radler
( SEAOI )
Stephanie
Crain
( SEAOI )
Mary Jane
Davis
( SEAOI )
Jeffrey
Simkins
( Acrow Corporation of America )